péntek, június 25, 2021

Baranyovics Borisz
e-mail: skulla@freemail.hu

Bődi Erzsébet

Graf, Roland

Grynaeus Tamás
e-mail: grynaeus@freestart.hu

Hartinger, Walter
Auhölzlweg 27 D-93053 Regensburg

Juhász Ilona, L.
Fórum Kisebbségkutató Intézet – Etnológiai Központ
P.O.BOX 154 SK-945 01 Komárno 1.
e-mail: icu@foruminst.sk

Liszka József
Fórum Kisebbségkutató Intézet – Etnológiai Központ
P.O.BOX 154
SK-945 01 Komárno 1.
e-mail: etnologia@foruminst.sk; liszkajozsef@azet.sk

Lukács László
Szent István Király Múzeum
Fő u. 6
H-8000 Székesfehérvár
e-mail: lukacslaszlo@freemail.hu

Pusko Gábor
Kulturális Antropológiai Műhely
Komenského 9.
SK-982 01 Tornaľa
e-mail: puskogabor@gmail.com

Schleicher Vera
e-mail: svera@vmmuzeum.hu

Schriefer, Andreas
e-mail: aschriefer@gmx.net

Silling István
Újvidéki Egyetem — Univerzitet v Novom Sadu
Magyar Tannyelvű Tanítóképző Kar
Šteosmajerova 11
24000 Subotica, Szerbia
silling@beotel.yu

Szacsvay Éva
Néprajzi Múzeum
Kossuth tér 12.
H-1055 Budapest
e-mail: szacsvay@neprajz.hu

Viga Gyula
Herman Ottó Múzeum
H-3529 Miskolc
Görgey út 28.
e-mail: viga@hermuz.hu

Voigt Vilmos
ELTE – Folklore Tanszék
Múzeum krt. 6-8
H-1088 Budapest
e-mail: voigt@ludens.elte.hu