péntek, szeptember 24, 2021

Ambrus Vilmos    Erzsébet királyné útja 30/a I. 10
H-1145 Budapest
e-mail: avz@freemail.hu

Bagin Árpád    Fórum Kisebbségkutató Intézet
Etnológiai Központ
P.O.BOX 154
SK-945 01 Komárno 1.
e-mail: bagin@foruminst.sk

Beitl, Klaus    Lerchengasse 23/2/13
A-1080 Wien
e-mail: klaus.beitl@netway.at

Borsos Balázs    MTA Néprajzi Kutató Intézet
Pf. 29
H-1250 Budapest
e-mail: borsos@etnologia.mta.hu

Gecse Annabella    982 51 Barca č. 42
e-mail: gecsea@freemail.hu

Huszár Ágnes    Népzenei Adattár
Csemadok Területi Választmány
SK-929 01 Dunajská Streda
e-mail: aagi80@yahoo.com

Juhász Ilona, L.    Fórum Kisebbségkutató Intézet
Etnológiai Központ
P.O.BOX 154
SK-945 01 Komárno 1.
e-mail: icu@foruminst.sk

Liszka József    Fórum Kisebbségkutató Intézet
Etnológiai Központ
P.O.BOX 154
SK-945 01 Komárno 1.
e-mail: etnologia@foruminst.sk

Lukács László    Szent István Király Múzeum
Fő u. 6
H-8000 Székesfehérvár

Lukács Miklós    Kőrösmezei u. 35
H-8000 Székesfehérvár

Márkusné Vörös Hajnalka    Veszprém Megyei Levéltár
Vár u. 12.
Pf.:152
H-8200 Veszprém
e-mail: mvorosh@veml.hu

Pusko Gábor    Kulturális Antropológiai Műhely
Komenského 9.
SK-982 01 Tornaľa
e-mail: pusko@stonline.sk

Tóth Annamária    Dózsa György út 42.
H-3950 Sárospatak
e-mail: t_annamaria@citromail.hu

Viga Gyula     Herman Ottó Múzeum
H-3529 Miskolc
Görgey út 28.
e-mail: viga@hermuz.hu

Viszóczky Ilona    Herman Ottó Múzeum
H-3529 Miskolc
Görgey út 28.
e-mail: viszo@hermuz.hu